Δευτέρα, 8 Μαΐου 2017

ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΙΤΩΝ: Πρόγραμμα Γιορτής Βιβλίου: «Κωνσταντινουπολίτες συγγραφείς παρουσιάζουν το έργο τους»


 ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΙΤΩΝ

                                                             ΓΙΟΡΤΗ ΒΙΒΛΙΟΥ

                   «Κωνσταντινουπολίτες συγγραφείς παρουσιάζουν το έργο τους»

Πρόγραμμα γιορτής :
Χαιρετισμοί : Νικόλαος Ουζούνογλου…………………………………………………………………11.00-11.10
                          Πρόεδρος Νέου Κύκλου Κων/πολιτών & Κοσμετείου Ιδρύματος
                          Πρόεδρος ΟΙ.ΟΜ.ΚΩ
                         Αναπνιώτη Λένα……………………………………………………………………………..11.10-11.20
                         Αντιπρόεδρος Νέου Κύκλου Κων/πολιτών
                         Πρόεδρος Ένωσις Κων/πολιτών
                         Ξανθοπούλου Αιμιλία………………………………………………………………………11.20-11.30
                         Γεν. Γραμμ. Νέου Κύκλου Κων/πολιτών
                         Ειδ. Γραμμ. Ένωσις Κων/πολιτών

Συντονιστής : Αιμιλία Ξανθοπούλου
1.       Ουζούνογλου Νικόλαος (τιμής ένεκεν)………………………………..11.30-11.40
2.       Αναπνιώτης Γεώργιος…………………………………………………………..11.40-11.50
3.       Αντωνιάδης Στέλιος………………………………………………………………11.50-12.00
4.       Βρετού Στέλλα………………………………………………………………………12.00-12.10
5.       Φερεκύδου Ελίζα (λόγω εργασίας)……………………………………….12.10-12.20
6.       Δαφνοπατίδης Βασίλης………………………………………………………….12.20-12.30
7.       Εξαρχόπουλος Γιώργος…………………………………………………………..12.30-12.40
8.       Ευαγγελίδης Στέφανος……………………………………………………………12.40-12.50
9.       Ευμολπίδης Βασίλης (μόνο αναφορά)…………………………………….12.50-13.00
Συντονιστής : Αγγελική Καραβίτη -Φερεκύδου
10.   Ζαχαριάδης Νίκος……………………………………………………………………13.00-13.10
11.   Ιωακειμόπουλος Μηνάς…………………………………………………………13.10-13.20
12.   Καραβασίλης Δημήτριος…………………………………………………………13.20-13.30
13.   Καραμαλούδη Φωτεινή………………………………………………………….13.30-13.40
14.   Κιλάρογλου Αναστασία……………………………………………………………13.40-13.50
15.   Κλουκίνα Αγλαΐα……………………………………………………………………..13.50-14.00
Διάλειμμα  14.00- 15.00
Συντονιστής : Μάρω Μαυροπούλου
16.   Κόλμαν Νίκος…………………………………………………………………………..15.00-15.10
17.   Κορωνιώτη Ελένη……………………………………………………………………..15.10-15.20
18.   Κουμάκης Λεωνίδας…………………………………………………………………15.20-15.30
19.   Κωνσταντινίδης Γιώργος…………………………………………………………..15.30-15.40
20.   Λεονταρίδου Ντόρα…………………………………………………………………..15.40-15.50
Συντονιστής : Λεωνίδας Κουμάκης

21.   Μαυροπούλου Μάρω………………………………………………………………..15.50-16.00
22.   Μέλη Έλλη-Ερμιόνη……………………………………………………………………16.00-16.10
23.   Μητράρας Αριστοτέλης……………………………………………………………..16.10-16.20
24.   Μιχαηλίδης Ακύλας…………………………………………………………………….16.20-16.30
25.   Μπουτάρας Μάκης……………………………………………………………………..16.30-16.40
26.   Μυστακίδου Λιάνα……………………………………………………………………..16.40-16.50
27.   Ξανθοπούλου Αιμιλία………………………………………………………………….16.50-17.00

                       Χορευτικά δρώμενα από την Ομάδα Μελέτης
                          Της Αρχαίας Όρχησης Θεάτρου «Δώρα Στράτου»
                                                      17.00-17.30  
Συντονιστής : Ιώ Τσοκώνα
28.   Ξανθοπούλου Ράνια……………………………………………………………………. 17.30-17.40
29.   Παπαδόπουλος Νίκος………………………………………………………………….. 17.40-17.50
30.   Πονηρός Ευάγγελος……………………………………………………………………… 17.50-18.00
31.   Πρόκου Σοφία………………………………………………………………………………. 18.00-18.10
32.   Σανλίογλου Χριστίνα……………………………………………………………………..18.10-18.20
33.   Σταθοπούλου Ρέα………………………………………………………………………….18.20-18.30
34.   Στράντζαλης Πολύβιος……………………………………………………………………18.30-18.40
35.   Τατάκη –Ιωσηφίδου Ζωή………………………………………………………………..18.40-18.50
36.   Τέκου Ιφιγένεια………………………………………………………………………… 18.50-19.00
Συντονιστής : Σανλίογλου Χριστίνα
37.   Τζαβάρας Ξενοφών……………………………………………………………………….. 19.00-19.10
38.   Τσιλένης Σάββας…………………………………………………………………………19.10-19.20
39.   Τσοκώνα Ιώ………………………………………………………………………………19.20-19.30
40.   Χρηστίδου Λένα…………………………………………………………………………19.30-19.40

Μουσικοχορευτική βραδιά με το
                  Duo Melodia
                   20.00-22.00
    στον κήπο του Μουσείου



Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου